Poznanie Referencie Filmy FAQ

Denis Nemec
Martin mi veľmi pomohol detailnejšie pochopiť zákon príťažlivosti a to, že svet je skutočne len naším zrkadlom. A to, že nereaguje až tak na naše aktuálne myšlienky, ale viac na naše hlbšie presvedčenia a hlavne to ako sa cítime. Z veľkej časti som sa vďaka Martinovi naučil ignorovať fakty a realitu a povedať si: “Prečo by vonkajší svet mal ovplyvňovať obrat v mojom podniku?“ - Tento krok bol pre mňa veľmi dôležitý a zarobil mi veľa peňazí v období pandémie, keď iný krachujú. Odkedy sa poznáme, zmenil sa mi celý život od základov. Martin je skutočne človek, ktorý vie o čom hovorí s reálnymi skúsenosťami a poznaním.

Lucia Glejtekova
Maťko sa zjavil v mojom živote ako anjel strážny presne vtedy keď som na to bola pripravená. Síce ma najskôr hnevali jeho slová, ako napriklad "hocikedy môžeš odísť z práce, stačí si to len vedieť predstaviť... až mi to vďaka jeho trpezlivosti jedného dňa docvaklo a bola som schopná zmeniť svoj život a začať žiť tak, aby som si mohla plniť sny. Dnes mám vďaka tomu vysporiadané vzťahy, počínajúc vzťahom sama so sebou. Vzdala som sa programov, ktoré mi už neslúžili a som schopná rozvíjat sa tam, kde by som kedysi nebola schopná ani dohliadnuť. Možem si užívať každý moment prítomnosti, ktorú prežívam a pomáhať aj ďalším ľuďom meniť ich životy k lepšiemu. Je to ako dážď lásky a dobra, ktorý sme už dlho potrebovali.

Milica Celkova
Martin má v sebe iskru, ktorá osloví ihneď pri prvom kontakte. Vie vzbudiť zvedavosť po informáciách tým, ako zanietene rozpráva o možnostiach sebarozvoja. Rozumne, s referenciami na ďalšie zdroje, nasmeruje človeka k tomu, čo potrebuje, aby rozlúskol ďalší "oriešok". Veľmi si vážim možnosť poznať tohto, široko-rozhľadeného, mladého muža. Ak riešite v živote zásadné zmeny, a ešte netušíte ktorým smerom sa vydať, odporúčam konzultáciu u Martina.

Ivana Kaubek
Setkáni s Martinem Kamenickým mi umožnilo začít se dívat na život úplně jinak než dříve. Jeho revoluční náhledy a přístup k životu mě doslova uchvátili. Předává informace, které jsou velmi praktické a pochopitelné, navíc je to člověk oplývající obrovskou empatíí. Pokud máte zájem začít žít opravdu mnohem šťastnější život, chcete pochopit , jak funguje realita, a jak v dnešní době najít svůj vlastní střed, je právě on tím nejlepším zprostředkovatelem. Podá vám to jednou větou anebo může rozprávět i dvě hodiny. Dostala jsem se díky němu k informacím, o kterých se mi ani nesnilo, že mohou existovat. Pokud máte chuť začít si tvořit svůj vlastní život, pokud se chcete stát tvůrčí bytostí, člověkem , který stojí pevně zakotven ve svém středu, tak je to právě on, kdo mi k tomu zprostředkoval velmi praktický návod. Martine jsem ti vděčná opravdu za moc – do druhé poloviny svého života vstupuju velmi vyrovnaně, s pocitem radosti a těším se na vše nové – co se bude odehrávat. Mám tě moc ráda a jsem neskonale vděčná, že jsem mohla spoustu náhledů na život konzultovat práve s tebou. Neuvěřitelně mi to pomohlo, DÍKY !