BLOG Poznanie Referencie Filmy FAQ

Ak hľadáte odpoveď na to ako vyriešiť nejakú situáciu vo vašom živote, alebo čokoľvek dosiahnuť a neviete ju nájsť, tak je to preto, lebo ju hľadáte mysľou. (Vypočujte si túto časť: Equilibrium 2 Myseľ: Sme obeťou vlastnej mysle?)

V živote nám všetko príde až keď sa naladíme na ten správny signál pocitom. Je to ako keď sa ľadíte na nejakú rádio stanicu. Ak venujete pozornosť stále len faktom a podľa toho sa aj cítite, tak sa neviete naladiť na stanicu riešenia.

Ako sa teda naladiť na tú správnu stanicu a počuť odpovede?
Na to vám pomôžu:
Náučné videá
Relácia Equilibrium
Meditácie a cvičenia

Mojím zámerom je pomôcť každému, kto ma záujem, sa dostať do rovnováhy a sebestačnosti, aby počul hlas svojho tela, srdca, ducha a prírody. Aby prežil vlastnou skúsenosťou, že vonkajší svet je len tieňom vlastnej predstavy a preto v ňom nájdeme len to, čo najprv objavíme v sebe. Nesúzniem teda s tým, aby k informáciám, ktoré nám umožňujú byť slobodný, zdravý, šťastný, boh(a)tý a silný, mali prístup len tí, ktorí majú peniaze. Preto ma napĺňa tvorba videí, ku ktorým ma každý prístup.
Ak sa vám moja tvorba páči a chcete prispieť k tomu, aby mohla pomôcť čo najviac ľudom, tak ma môžete podporiť buď zdieľaním odkazov na moje videá alebo finančne.
IBAN: SK8983300000002400981388
BTC: 1iiJijKbZoDWiFywHSPKk8p5DVrXYW3Q8
ETH: 0x1d24217fe199096489330d88345107b08bc7e6f1
Paypal
Patreon

V prípade záujmu o osobný tréning alebo konzultáciu, ma prosím kontaktujte formulárom nižšie.

Zdieľam osobnú skúsenosť a praktické techniky, vďaka ktorým si človek postupne zmení kompletne osobnosť:
– Základné princípy tvorby života a existencie, ktoré som mal možnosť spoznať.
– Praktické techniky na zmenu osobnosti (myslenia, cítenia a konania).
– Ako si naplniť prirodzene bez násilia akýkoľvek zámer, cieľ, želanie či sen.
– Poradenstvo ohľadom vzťahov a výchovy detí.
– Ako sa dostať z akejkoľvek choroby, nájsť si naplňujúce zamestnanie, ideálneho partnera atď.
– Tréning fyzického tela, rovnováhy, mysle a koncentrácie (kalistenika, street workout).
– Poradenstvo ohľadom stravy.
– Vedená meditácia.
Ako sa orientovať v zmenených stavoch vedomia a integrácia do života.

Dôležité je vedieť ryby loviť, nie byť na niekom závislý. V skratke vás viem nasmerovať po každej stránke naspäť do vášho vnútra, aby ste postupne začali cítiť a počuť. Návrat k prirodzenej nezávislosti, slobode, sile a k Dobru. Trénovať už budete musieť vy 🙂 Je to ako s fyzickým tréningom. Nikto ho za vás neodcvičí, len vás vie usmerniť v tom ako cvičiť, aby ste sa v zdraví a čo najpraktickejšie dostali tam, kde chcete byť .
————————————————————————————————————————❤️————————————————————————————————————————
N
estanovujem si fixný príspevok. Nechám to na vás, na koľko si vážite moje zdieľanie, aký bude mať pre vás prínos a koľko si budete môcť dovoliť zdieľať vy. Keby som si mal pocitovo ohodnotiť svoj čas, tak si ho vážim na 50-100eur/hod. Radosť mám aj z toho, keď mi dáte časom spätnú väzbu ako vám moje zdieľanie pomohlo 🙂